Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

  WIOSNA, WIOSNA, ACH TO TY…'' CZYLI PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY W NASZEJ SZKOLE.

  WIOSNA, WIOSNA, ACH TO TY…'' CZYLI PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY W NASZEJ SZKOLE.
  Od wielu lat w naszej szkole zgodnie z tradycją uroczyście świętujemy nadejście Wiosny.Ten wesoły dzień rozpoczęliśmy od przedstawienia w który udział wzięli uczniowie klasy pierwszej, drugiej, czwartej i piątej. Dzieci wcielając się w rolę reporterów szukały oznak Pani Wiosny. W przedstawieniu nie zabrało dzieci, które pięknie przebrane wcieliły się w rolę jaskółek, skowronka, bociana, niedźwiedzia i motyla. W trakcie przedstawienia nasi uczniowie mieli okazję wykazać się znajomością wiosennych kwiatów. Uczennice klasy pierwszej zaprezentowały taniec pt:” Wiosenne Przebudzenie”. Nasze przedstawienie zakończyliśmy wspólnie zaśpiewaną piosenką. Przedstawianie przygotowała Pani Olga Zalewska. Po akademii odbyło się wręczenie dyplomów i nagród dla uczniów biorących udział w konkursie na Palmę Wielkanocną oraz nagrodzenie uczennicy Nadii Jaworskiej która zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Magia Szachów. Po przedstawieniu Pani Kasjana Jaworska zachęciła wszystkich uczniów i nauczycieli do wykonania kilku ćwiczeń.
  Następnie w radosnym nastroju poszczególne grupy udały się aby spalić wcześniej przygotowane Marzanny-aby nasza Wiosna w końcu na dobre mogła u nas zagościć.
  Bardzo ciekawą częścią imprezy był turniej międzyklasowy zorganizowany przez Samorząd Uczniowski i Pana Janusza Trzepizura w którym uczniowie mogli zmierzyć się w różnych dziedzinach sportowych jak również znajomości bajek, seriali, postaci i wiele innych.
  W tym dniu nie było szarości, dzięki zielonym strojom naszych uczniów i nauczycieli. Powitanie wiosny na pewno na długo zostanie w pamięci całej społeczności szkolnej. Impreza ta wytworzyła poczucie wspólnoty, ale przede wszystkim była świetną zabawą. W tym pięknym i słonecznym dniu również Aktywna Przerwa prowadzona przez Panią Magdalenę Hadrian odbyła się na dworze.
  Szkoła w Kulejach może już z całą pewnością zacytować poetę Tadeusza Boya- Żeleńskiego „ Coraz dłuższe dni nastają , sroga zima odjechała. A do życia powolutku budzi się przyroda cała.”
  Data dodania: 2024-03-28 08:09:17
  Data edycji: 2024-03-28 08:10:01
  Ilość wyświetleń: 38

  Nasi Partnerzy

  Dzieje chemii i przemysłu chemicznego biegną dalej naprzód! W tej dziedzinie nie ma ani stacji końcowej, ani stanu nasycenia, ani skrzepnięcia fali wielkiej ewolucji.

  Eugeniusz Kwiatkowski
  Godło
  Bądź z nami
  Aktualności i informacje
  Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
  Logo Facebook
  Facebook
  Biuletynu Informacji Publicznej
  Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej