
Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026! Szkolna akademia rozpoczęła się z wielką klasą – od tradycyjnego poloneza odtańczonego przez uczniów klasy VIII wraz z wychowawcą.
Dla naszych ósmoklasistów był to dzień szczególny. Po tańcu złożyli uroczyste ślubowanie i odebrali świadectwa, stając się oficjalnie absolwentami Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Kulejach. Starszych kolegów pięknie pożegnała klasa VII pod opieką pani Edyty Przybylskiej, wręczając im pamiątkowe medale i dedykując piosenkę.
Dyrektor szkoły, pan Maciej Cichopek, wręczył uczniom świadectwa, dziękując za całoroczny wysiłek. Słowa wdzięczności powędrowały również do rodziców, nauczycieli oraz pracowników niepedagogicznych.
Na zakończenie uroczystości ze smutkiem, ale i ogromną wdzięcznością, pożegnaliśmy księdza Marka Skrzypczyka, który zmienia parafię i od września nie będzie już uczył w naszej szkole.
Księże Marku – dziękujemy!
Wszystkim życzymy wspaniałych, bezpiecznych wakacji i szybkiego ładowania baterii przed rokiem szkolnym 2026/2027!
Dzieje chemii i przemysłu chemicznego biegną dalej naprzód! W tej dziedzinie nie ma ani stacji końcowej, ani stanu nasycenia, ani skrzepnięcia fali wielkiej ewolucji.


42-134 Kuleje
ul. Szkolna 1







