Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

  Jubileuszowy piknik z okazji 60-lecia szkoły.

  Jubileuszowy piknik z okazji 60-lecia szkoły.

  30 września  na placu szkolnym odbył się również  jubileuszowy piknik z okazji 60-lecia szkoły w Kulejach. Na scenie tym razem swoje aktorskie umiejętności zaprezentowali nauczyciele,  występując w bajce „Rzepka”. Przedstawienie  wprawiło wszystkich widzów     w radosny nastrój,  zachęciło do dalszej zabawy i przygotowanych atrakcji. Odbył się pokaz karate, były animacje dla dzieci i inne formy zabawy dla najmłodszych.  Bufet zapewniał szeroką ofertę gastronomiczną.

  To wydarzenie było okazją do spotkania się i dobrej zabawy w gronie przyjaciół i znajomych przy dźwiękach  znanych  melodii.

  Pragniemy podziękować wszystkim, którzy swą obecnością uświetnili ten ważny dla nas jubileusz i przyczynili się do jego wyjątkowego charakteru, a sponsorom za udzielone wsparcie, które pomogło godnie przygotować uroczystość. Dzięki zaangażowaniu rodziców, pracowników i przyjaciół szkoły ten jubileusz na długo pozostanie w naszej pamięci. 

  Data dodania: 2023-10-05 14:19:52
  Data edycji: 2023-10-05 14:20:44
  Ilość wyświetleń: 153

  Nasi Partnerzy

  Dzieje chemii i przemysłu chemicznego biegną dalej naprzód! W tej dziedzinie nie ma ani stacji końcowej, ani stanu nasycenia, ani skrzepnięcia fali wielkiej ewolucji.

  Eugeniusz Kwiatkowski
  Godło
  Bądź z nami
  Aktualności i informacje
  Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
  Logo Facebook
  Facebook
  Biuletynu Informacji Publicznej
  Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej